prefaceFirst

Blocul acesta este pentru ca sa nu fie loc liber in preface first si ca sa poate fi pozitionat meniul navigation

Evenimente

Adresa instituţiei

MD-2004 Chişinău

Str. Mitropolit Dosoftei 99 
Tel. (+373 22) 20-16-01
Fax. (+373 22) 23-52-93
E-mail: dgetsmun@gmail.com 

You are here

Error message

Notice: Undefined offset: 1 in counter_get_browser() (line 70 of /var/www/vhosts/chisinauedu.md/httpdocs/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

În atenția conducătorilor instituțiilor de învățământ general subordonate Direcției generale educație, tineret și sport

07/23/2018

Graficul   recepţionării carnetelor de muncă de către secția resurse umane pentru  a fi prezentare la Casa Teritorială de Asigurări Sociale pentru scanare.

24 iulie, între orele:  10.00 - 11. 00 :

1.      LT „ Dante Alighieri”;

2.      LT ”M.Marinciuc”

3.      Liceul internat municipal cu profil sportiv;  

4.      LT „ A . Cehov”;  

5.      Gimnaziul Truşeni;

6.      Gimnaziul nr.51 „ Gh. Malarciuc”;

7.      Gimnaziul  „Ion T. Costin”;  

8.      Gimnaziul nr.65;

9.      Gimnaziul nr.99;

10.  Gimnaziul  Durleşti”,  

11.  Şcoala sportivă „ Speranţa”; 

12.  Şcoala sportivă nr.6;

13.  Şcoala sportivă nr.7;

14.  Şcoala sportivă nr.8;

15.  Şcoala sportivă „ Delfin” .

 

24 iulie, între orele: 11.00-12.00

1.      LT” M. Koţiubinschi”;

2.       LT „ Antioh Cantemir” ;

3.       Şcoala specială nr. 81; 

4.      Gimnaziul nr.42;

5.      Şcoala primară – grădiniţă nr.88;

6.      Școala sportivă specializată de scrimă;

7.       Şcoala  sportivă specializată de haltere.

25 iulie, între orele: 10 .00 -12.00

1.      LT „ V. Alecsandri”; 

2.      LT „ Rambam” ;

3.       Liceul Teatral Orăşenesc;

4.      LT „ D. Cantemir”; 

5.      Gimnaziul nr.67;

6.      Gimnaziul nr.68;

7.      Gimnaziul nr.102;

8.      Școala primară nr.101;

9.       Şcoala sportivă nr.2;

10.   Centrul municipal pentru copii și adolescenți care necesită condiții speciale de educație; 

11.  Centrul Orășenesc al Tinerilor Naturaliști.

25 iulie:  13.00-16.00

1.      LT „ Ion Creangă”;

2.      LT ”M.Kogălniceanu”

3.       LT „ M. Basarab”;

4.      LT „ Miguel de Cervantes”;

5.      LT ORT „B.Z. Herţli”;

6.      LT „ A. Mateevici”;

7.       LT „ Dragoş Vodă”,

8.      LT „ Grătieşti”; 

9.      Gimnaziul nr.45;

10.  Gimnaziul nr.77;

11.  Gimnaziul nr.93;

12.  Centrul Orășenesc de creație tehnică a elevilor;

13.  Stația Orășenească a Tinerilor Turiști;

14.   Şcoala sportivă nr.3,

15.   Şcoala sportivă nr.4,

16.   Şcoala sportivă nr.13. 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer