Interviu concurs

Instituția de Educația Timpurie nr. 212 – Braguța Elena – https://youtu.be/3ES4vcL_ShE

Instituția de Educația Timpurie nr. 180 – Diocher Vera – https://youtu.be/cSeb9YfAvJU

Instituția de Educația Timpurie nr. 64 – Luca Natalia – https://youtu.be/x1LjcCzJuvc

Școala primară-grădiniță „Antonin Ursu” – Buga Victoria – https://youtu.be/g1yapKSP7UU

Centrul municipal de instruire pentru copii și adolescenți care necesită condiții speciale de educație – Corcimari Ecaterina – https://youtu.be/vsDp5dL6M2A

Centrul municipal de instruire pentru copii și adolescenți care necesită condiții speciale de educație – Vamașescu Natalia – https://youtu.be/QaQA8MB6SWI

Instituția de Educația Timpurie nr. 46 – Pădureț Ecaterina – https://youtu.be/9bnPcA3xoYo

Instituția Publică Gimnaziul nr. 31 – Soloviov Anna – https://youtu.be/U-Xj22m6r9I

Instituția de Educația Timpurie nr. 210 – Hmeli Marcela – https://youtu.be/0NHkuLApCyk

Instituția de Educația Timpurie nr. 105 – Coșnean Svetlana – https://youtu.be/y6jwYNbmMLw

Instituția de Educația Timpurie nr. 130 – Hasiev Marina – https://youtu.be/u9_MBSVz3Dw

Instituția de Educația Timpurie nr. 122 – Capațina Anna – https://youtu.be/RSM1mFxTICQ

Instituția de Educația Timpurie nr. 184 – Sinigur Aliona – https://youtu.be/JNIhNux5tw8

Liceul Teoretic „M.Lomonosov” – Șatîghin Elena – https://youtu.be/cr761aSV6NM

Liceul Teoretic „T. Maiorescu” – Lahtina Iia – https://youtu.be/oTjy7KZEawo

Școala Sportiva specializată în scrimă – Cojocari Vitalie – https://youtu.be/WdxH7mvXVh8

Instituția Publică Liceul Teoretic „Gr. Vieru” – Eftode Natalia – https://youtu.be/XVCKpaix8rw

Centrul de Creație Tehnică sl Buiucani – Avornicița Victoria – https://youtu.be/eh-76Cvgq6k

Instituția de Educația Timpurie nr. 20 – Josan Ala – https://youtu.be/YfWv6BBPTEo

Instituția de Educația Timpurie nr. 3 – Ciobanu Olga – https://youtu.be/0ufyKsg8ngQ

Instituția de Educația Timpurie nr. 3 – Cerba Oxana – https://youtu.be/TtLw3f_ENH4

Instituția Publică Liceul Teoretic „Liviu Rebreanu” – Chirița Olga – https://youtu.be/Jq-wmleu0I0

Instituția Publică Liceul Teoretic „V.Vasilache” – Josan Ala  – https://youtu.be/i1CntaGbQ4k

Instituția Publică Liceul Teoretic „V.Vasilache” – Boldișor Stella – https://youtu.be/dOwBLGldzh4

Gimnaziul nr.53 – Buga Victoria – https://youtu.be/2VPxSQ3HOLs

Gimnaziul nr.53 – Ciușcă Nicolae – https://youtu.be/E1zemb3yrDU

Instituția Publică Liceul Teoretic „Onisifor Ghibu” – Golban Tatiana – https://youtu.be/eUyggiT8RlA

Grădinița nr 8 – Solovei Domnica – https://youtu.be/NlwiNQSCNxk

Complexul Educațional „Cruzești” – Rusu Aurelia – https://youtu.be/D61y0IwZ6pg

Școala primară nr.120 – Bîrliba Doina – https://youtu.be/nLluIwaWTKE

Gimnaziul nr.102, Brăila – Crețu Tatiana – https://youtu.be/-kS62Pw6JKo

Gimnaziul „ Ion T. Costin”, Ghidighici – Guțu Aurica – https://youtu.be/0FzNV8clmoE

Instituția de Educația Timpurie nr.177 – Cazacu Lucia – https://youtu.be/XbllHP86j08

Instituția Publică Școala primară – nr.101 – Secrieru Lilia – https://youtu.be/xDqbXmUFgnY

Școala primară nr.95 – Miron Olesea – https://youtu.be/cMl1lWjNgRw

Școala primară-grădiniță nr.124 – Furculița Angela – https://youtu.be/H_YPCrXDshs

Instituția de Educația Timpurie nr. 32 – Pavaleanu Dina – https://youtu.be/1NC3PvvdiFI

Instituția de Educația Timpurie nr. 3 – Ciobanu Olga – https://youtu.be/zf0hSlgiYa8

Instituția de Educația Timpurie nr. 67 – Ceapa Patriția – https://youtu.be/pFCoa7qFMmw

Instituția de Educația Timpurie nr. 54 – Calarașanu Oxana – https://youtu.be/Q-ghHpYfY7Y

Instituția de Educația Timpurie nr.143 – Rîmbu Viorica – https://youtu.be/RrZacNMWUgM

Instituția de Educația Timpurie nr.143 – Cerba Oxana – https://youtu.be/Qwgsym4h71s

Liceul Teoretic „Lucian Blaga” – Olaru Valentina – https://youtu.be/CSJlm-16MG0

Instituția Publică Liceul Teoretic „Academia Copiilor” – Horjan Nina – https://youtu.be/H-5ap72JOoM

Liceul Teoretic „Alecu Russo” – Gîrleanu Lora – https://youtu.be/8zBmOJv_50M

Creșa-grădiniță nr.139 – Lungu Svetlana – https://youtu.be/B-LfNOB27fk

Creșa-grădiniță nr.139 – Colun Angela – https://youtu.be/SQLawv0e1Jc

Liceul Teoretic cu Profil Sportiv „Gloria” – Pădureț Nicolae – https://youtu.be/QyN_f2R4fPs

Buinițkaia Govhar – Instituția Publică Liceul Teoretic „N.M.Spătarul” – https://youtu.be/t8G6BgWwgW0

Bodrova Veronica – Creșa-grădiniță nr.128 – https://youtu.be/mSf9npkJd-s

Racu Natalia – IET nr. 108 – https://youtu.be/rn47q4NMcfc

Lilia Manole – IET nr. 108 – https://youtu.be/PVTG6a3WucM

Angela Borș – Gimnaziul „Nicolae H. Costin” – https://youtu.be/LaUPH05cwUc

Buză Tatiana – IET nr 126 – https://youtu.be/nWVHydPpMMk

Novac Irina – IET 145 – https://youtu.be/opeLC1X39Fk

Nazîru Svetlana – IET 211 – https://youtu.be/ZxRxq-b_Hmo

Ala Gherman – Instituția Publică Liceul Teoretic „Liviu Deleanu” – https://youtube.com/watch?v=n_6p9q

Platon Ina – IET 55 – https://youtu.be/Rcwh9ubIXFw